Tommy Hilfiger Pop-up Mağazası

Gençlerin aşık olduğu, Zendaya koleksiyonuyla çağ atlayan Amerikan giyim devi Tommy Hilfiger,Türkiye’deki ilk Pop-Up Store’unu Alaçatı’nın gözde mekanı Beach of Momo’da açtı.

Özel bir davetle bu önemli olayı kutlayan Tommy Hilfiger sadece bu haftasonuna özgü olan Pop-Up Store’unda Zendaya koleksiyonundan 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonuna kadar geniş bir ürün yelpazesine sahipti. Ayrıca Türkiye mağazalarında göremediğimiz özel bir seçkiye de yer veren Tommy Hilfiger Pop-Up Store misafir akınına uğradı.

İlk kez gerçekleşen Pop-Up Store’u kutlama amacıyla özel bir etkinlik organize eden Tommy Hilfiger Türkiye ekibi zengin bir programla konuklara dolu dolu bir program hazırladı. Tommy Hilfiger Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Anita Koncabahar ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte Zeynep Soylu, Billur Saatçi, Bedirhan Soral, Şule Karaok ve Serhat Şengül gibi moda ve dijital dünyanın önemli isimleri bir araya geldi. Misafirler, basın mensupları ve Influencer’lar; markanın imza renkleri olan kırmızı, beyaz ve lacivert halat ve ahşap detaylarla tasarlanan kulübe esintili Pop-Up Store’da koleksiyonu inceleme ve alışveriş yapmafırsatı buldu. Konuklar ayrıca katıldıkları customization atölyesinde Tommy Hilfiger terlikleri düğmeler, payetler ve rozetler gibi unsurlarla kişiselleştirme fırsatı da buldular.

Herkesin Kendine Ait Bir Fikri Olmalı!

%d blogcu bunu beğendi: